Tedaviye Başlarken

Sevgili Tüp Bebek Adayları;

Tedavinizde herhangi bir aksama olmaması için lütfen aşağıda listelenen maddeleri dikkatlice okuyarak sizden istenen belgeleri en kısa zamanda merkezimize ulaştırınız. Konuyla ilgili sorularınızı bize iletebilir ve ayrıntılı açıklama isteyebilirsiniz.

Size verilen muayene randevularına uyunuz ve önerilen ilaç ve diğer uygulamaları titizlikle yerine getiriniz. Unutmayın; tüm çabamız sağlıklı bir gebeliğe ulaşmanız içindir.

Size önerilen tedavi, ilaç ve diğer tıbbi uygulamalar ile ilgili ayrıntılı açıklama istemek hakkınız her zaman saklıdır.

Her türlü bilgilendirme hakkınıza saygılı bir ‘Hasta Dostu’ tedavi politikası izlemek bizim için önemlidir.

Tedavi programına girmek için neler gerekir?

  • Nüfus cüzdan fotokopileri
  • Evlilik cüzdanı fotokopisi
  • Çiftlere ait birer adet fotoğraf
  • Rıza formlarının okunması ve imzalanması

Size reçete edilecek ilaçlarınızın temin edilmesi ve tedavi paketi ödemeleri ile ilgili ayrıntıları ilgili hemşirelerle görüşünüz. İlaçlarınızı tedaviden önce temin etmeli ve size belirtilen zamanda tedavi paketi ödemesini yapmalısınız.

Sağlıklı bir gebeliğe ulaşmanız dileğiyle.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık, Türkiye’nin ilk dondurma çözme, Assisted Hatching, Blastokist Evresi Transferi, Oosit (yumurta) dondurma çözme ve döllenme sonrası yeniden dondurma gebeliklerinde, hem klinik hem de laboratuvar ekiplerini bizzat yönetmiştir. Sağlık Bakanlığı’nın Tüp Bebek alanındaki 3 sertifikasına da sahiptir.

2021 Ocak ayından itibaren özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmekte ve Su Hospital Tüp Bebek Merkezi Medikal Direktörlüğünü yürütmektedir.

Daha fazla bilgi alın.